kazlu ruda restoranas papartis

[Lietuva] „Papartis“ Kazlų Rūdoje – įspūdingos „freskos“ ir netikėtas kokteilis „Padai“

Jeigu tik kada važiuosit pro Kazlų Rūdą – tik nemalšinkite alkio „Maximoje“ ar artimiausioje degalinėje. Juk Kazlų Rūdoje esti restoranas „Papartis“. O ten rasite ne tik platų ir įvairų meniu, įspūdingą (tikrai labai labai labai ĮSPŪDINGĄ) interjerą su spalvingomis freskomis beigi labai netikėtus kokteilius. Tik nesakykit, kad nenorėjot paragauti „Padų“ arba išbandyti „Pikto“?

IMG_2215

„Papartis“, tikriausiai, garsiausias Kazlų Rūdos restoranas, veikiantis ne vienerius metus. Besipuikuojantis atskiru, ganėtinai uždaru kiemu, su vandens telkinukais ir juose besipliuškenančiomis guminėmis antimis, medinėmis pavėsinėmis ir panašiais liaudies mados elementais.

Tiesa, nors buvome ten šaltuoju metų laiku, bet įtariame, kad smarkiau pašvietus saulei – lauke prisėsti turėtų būti ganėtinai malonu.

IMG_2214

IMG_2213

Bet, BET, net jei atsidursite „Papartyje“ vasarą – būtinai užsukite ir į vidų. Vienas įspūdingiausių restorano elementų – visai ne meniu, o stulbinančios lubų „freskos“, atspindinčios lietuviškos gamtos kaitą skirtingais metų periodais.

Nuo gelstančių lapų virš kalvelėmis nusėtų lietuviškų lygumų iki nuo sniego apsunkusių eglės šakų. Matot, net skamba romantiškai. Žodžiu, ši dalis – yra velniškai netikėta, verta dėmesio, o jei kas kada suplanuos vesti kokį lietuviškų restoranų interjerų „žurnalą“, tai šįjį – ten būtinai reikės įtraukti.

IMG_2201

Antras vertas dėmesio dalykas – kokteilių meniu. „VAU!“ efektą pasiekėme kone per akimirką. Nusprendėm ragauti du – „Padai“ ir „Piktas“.

„Padai“ susideda iš „Žagarės“, melionų likerio beigi „Blue Curacao“. Supilta į stiklinę bei susluoksniuota atrodo kone kaip Lietuvos vėliava, o sumaišyta… ai, spalvą nuotraukoje pamatysit patys.

IMG_2218

IMG_2217

Tuo tarpu „Piktas“ yra išties piktas… Degtinė plius visų virtuvėje buvusių pipirų mišinys. Spėjam, tokius vyrai geria jau ne po pirmo, norėdami įrodyti, kad gali lengviau išgerti jojo piktumą nei priešininkas. Beje, visas sudėtis ir kitas kokteilių meniu detales – pamatysite nuotraukoje žemiau.

IMG_2219

IMG_2220

Na, gerai, galų gale pašnekėkime apie maistą. Tiesą pasakius, maistas visai neblogas. Kepsniai – mažoki, bet ir kainos nėra labai aukštos, todėl ir pykti negalima. Na, o picos – labai labai neblogos. Geriausia jas būtų apibūdinti „tokios, iš širdies“, nepaskūpinta.

IMG_2210

IMG_2211

IMG_2224

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *